Smyckeset, sterlingsilver och pärlor

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SMYCKESET, 4 dlr, bestående av: halsband, armband, örhängen, 1 par, ring, sterlingsilver, markasiter och odlade pärlor, kontrollstämplade, ringstorlek ca 14 mm, längd halsband ca 46 cm, längd armband ca 20 cm

Ingår i temaauktionen "Vårkänslor i ditt hem"

Bruks- samt åldersrelaterat slitage

764874

2020-04-28