Karin Olsson oljemålning

Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KARIN OLSSON (1928-2006): "De bortglömda", signerad Karin Olsson, datering på spännram a tergo 1971, olja på duk, ca 111x111 cm

Mindre färgbortfall

764879

2020-04-27