Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL med BORD, empirestil, 1800-talets andra hälft, fanér i mahogny samt krönet med dekor i förgylld brons, bordets höjd 84 samt 84x40 cm, spegeln 126x78

Fanérskador, bruks och åldersrelaterat slitage

764885

2020-04-27