Barometer och skeppsklocka

Barometer och skeppsklocka
Barometer och skeppsklocka
Barometer och skeppsklocka
Barometer och skeppsklocka
Barometer och skeppsklocka
Barometer och skeppsklocka
Barometer och skeppsklocka
Barometer och skeppsklocka
Barometer och skeppsklocka
Barometer och skeppsklocka

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SCHATZ, (2) barometer samt skeppsklocka, 1900-talets andra hälft, quartz, mässing och glas,nyckel medföljer diameter ca 18 cm

Kuntoraportti

Funktionen garanteras ej, slitage

764886

Päivämäärä:

2020-05-03