Barometer och skeppsklocka
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SCHATZ, (2) barometer samt skeppsklocka, 1900-talets andra hälft, quartz, mässing och glas,nyckel medföljer diameter ca 18 cm
Kuntoraportti
Funktionen garanteras ej, slitage
764886
Päivämäärä:
2020-05-03