Gemla

Gemla
Gemla
Gemla
Gemla
Gemla
Gemla
Gemla
Gemla
Gemla
Gemla

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEMLA, matbord 2 stycken, längd 120 cm, höjd 72 cm, bredd 75 cm, ekstomme med laminerad skiva.

Smärre slitage, smärre skador på ben

764891

2020-04-27