Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GEMLA, matbord 2 stycken, längd 120 cm, höjd 72 cm, bredd 75 cm, ekstomme med laminerad skiva.
Smärre slitage, smärre skador på ben
764891
2020-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här