Bern Wennström, litografi

Bern Wennström, litografi
Bern Wennström, litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERNT WENNSTRÖM (född 1945), Stadsmotiv, signerad B. Wennström, numrerad 140/150, blad monterad på bakstycke, bildmått ca 52x38 cm

Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt

Smärre slitage, blad släppt något från bakstycke,

764897

2020-04-30