Bern Wennström, litografi
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERNT WENNSTRÖM (född 1945), Stadsmotiv, signerad B. Wennström, numrerad 140/150, blad monterad på bakstycke, bildmått ca 52x38 cm
Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt
Smärre slitage, blad släppt något från bakstycke,
764897
2020-04-30