Violin 4//4

Violin 4//4
Violin 4//4
Violin 4//4
Violin 4//4
Violin 4//4
Violin 4//4
Violin 4//4
Violin 4//4
Violin 4//4
Violin 4//4
Violin 4//4
Violin 4//4
Violin 4//4
Violin 4//4
Violin 4//4
Violin 4//4

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VIOLIN, 4/4, Hopf modell, lock i gran sarg och botten i lönn, 1800-talets slut, kroppmensur 360 mm, total längd ca 590 mm

ljudpinne lös, lack med repor, snäcka med mindre avslag, hårt fodral samt oktagonal nickelmonterad omärkt stråke medföljer

764900

2020-04-26