Bruno Mathsson & Piet Hein matbord
2020-04-27
764904
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", matbord, Fritz Hansen 1989, spännben av förkromad metall, vitlaminerad bordsskiva med aluminiumkant, etikettmärkning, höjd ca 72, 420x140 cm
Brulsslitage, repor