Fred Andersson akvarell
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
FRED ANDERSSON (1921-1989), akvarell, "Järnverket" akvarell, bildmått ca 22x17 cm, ramens yttermått ca 52x40 cm
Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt
Ej examinerad ur ram, påtagligt slitage på ram
764905
2020-04-30