Fred Andersson akvarell

Fred Andersson akvarell
Fred Andersson akvarell
Fred Andersson akvarell
Fred Andersson akvarell
Fred Andersson akvarell
Fred Andersson akvarell

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

FRED ANDERSSON (1921-1989), akvarell, "Järnverket" akvarell, bildmått ca 22x17 cm, ramens yttermått ca 52x40 cm

Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt

Ej examinerad ur ram, påtagligt slitage på ram

764905

2020-04-30