Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, Dux A-serien, 1940/50-tal, klädd i skinn, sitth ca 45 cm. H ca 111 cm, B ca 75 cm
Bruksslitage och patina, senare klädsel
764927
2020-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här