Fåtölj Dux A-serien

Fåtölj Dux A-serien
Fåtölj Dux A-serien
Fåtölj Dux A-serien
Fåtölj Dux A-serien
Fåtölj Dux A-serien
Fåtölj Dux A-serien
Fåtölj Dux A-serien
Fåtölj Dux A-serien
Fåtölj Dux A-serien
Fåtölj Dux A-serien
Fåtölj Dux A-serien
Fåtölj Dux A-serien

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, Dux A-serien, 1940/50-tal, klädd i skinn, sitth ca 45 cm. H ca 111 cm, B ca 75 cm

Bruksslitage och patina, senare klädsel

764927

2020-04-28