Arvid Andersson oljemålning

Arvid Andersson oljemålning
Arvid Andersson oljemålning
Arvid Andersson oljemålning
Arvid Andersson oljemålning
Arvid Andersson oljemålning
Arvid Andersson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARVID ANDERSSON (1934-2001): Orrspel, signerad arvid Andersson, olja på duk, ca 73x92 cm

Svensk konst del 1
ur en privatsamling

764936

2020-04-28