Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Domherrar i vinterlandskap, signerad och daterad Lindorm L., -6?, olja på duk, ca 35x27 cm
Svensk konst del 1
ur en privatsamling
764937
2020-04-28