Lindorm Liljefors oljemålning

Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Domherrar i vinterlandskap, signerad och daterad Lindorm L., -6?, olja på duk, ca 35x27 cm

Svensk konst del 1
ur en privatsamling

764937

2020-04-28