Christina Knall blandteknik

Christina Knall blandteknik
Christina Knall blandteknik
Christina Knall blandteknik
Christina Knall blandteknik
Christina Knall blandteknik
Christina Knall blandteknik

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTINA KNALL (född 1947): (2) "Solnedgång i skärgården" samt "Sol över skärgården", olja på duk, signerade, ca 16,5x16,5 cm

Ingår i temaauktionen "Vårkänslor i ditt hem"

764961

2020-04-27