Theresia Hvorslev inramad skulptur

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THERESIA HVORSLEV, skulptur i monter, i form av fjäder, signerad samt daterad -86, ramens mått ca 30x30, fjäderns längd ca 16 cm

Ej examinerad ur ram

764963

2020-04-27