Richard Ryan serigrafier

Richard Ryan serigrafier
Richard Ryan serigrafier
Richard Ryan serigrafier
Richard Ryan serigrafier
Richard Ryan serigrafier
Richard Ryan serigrafier
Richard Ryan serigrafier
Richard Ryan serigrafier

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RICHARD RYAN (född 1974): (3) Marilyn Monroe, Identities acquired: "Golden", "Pink" och "Blue", signerade Ryan, numrerade, 350 upplaga, färgserigrafier, bladmått ca 64,5x51,5 cm, numrerade 209/350

Oramade

764972

2020-04-28