Richard Ryan serigrafier
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RICHARD RYAN (född 1974): (3) Marilyn Monroe, Identities acquired: "Golden", "Pink" och "Blue", signerade Ryan, numrerade, 350 upplaga, färgserigrafier, bladmått ca 64,5x51,5 cm, numrerade 209/350
Oramade
764972
2020-04-28