Wilhelm Wiik

Wilhelm Wiik
Wilhelm Wiik
Wilhelm Wiik
Wilhelm Wiik
Wilhelm Wiik
Wilhelm Wiik

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILHELM WIK (1897-1987): geometrisk komposition, signerad Wilhelm Wik, numrerad 97/100, färgseriegrafi, bladmått ca 34,5x27 cm

Oramat blad

764978

2020-04-28