Bo Åke Adamsson

Bo Åke Adamsson
Bo Åke Adamsson
Bo Åke Adamsson
Bo Åke Adamsson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

BO ÅKE ADAMSSON, (f. 1941), färglitografi, signerad, EA-upplaga,110/260, bildmått ca 27x22,5,

Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt

Ej examinerad ur ram

764979

2020-04-30