Tillbaka till katalog

Lemania herrarmbandsur

Lemania herrarmbandsur
Lemania herrarmbandsur
Lemania herrarmbandsur
Lemania herrarmbandsur
Lemania herrarmbandsur
Lemania herrarmbandsur
Lemania herrarmbandsur
Lemania herrarmbandsur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

LEMANIA, armbandsur, stål, 1950-tal, manuell, plexiglas, fixoflexarmband, diameter 33 mm

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

764983

Datum:

2020-04-27