Paolo Rizzatto bord Tree Table 903

Klubbat för:

750 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

BORD, Modell ´Tree Table - 903´, formgivet av Paolo Rizzatto, tillverkat av Alias, höj/sänkbar, pelarfot i gjuten aluminium, skiva i ljus fanér, höjd ca 56-78 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, repor

764986

2020-04-26