Paolo Rizzatto bord Tree Table 903
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
BORD, Modell ´Tree Table - 903´, formgivet av Paolo Rizzatto, tillverkat av Alias, höj/sänkbar, pelarfot i gjuten aluminium, skiva i ljus fanér, höjd ca 56-78 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, repor
764987
Päivämäärä:
2020-04-26