Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PIERRE MARTIN (samtida): "Couple II", signerad PM, mässing på marmorsockel, höjd ca 55, bredd 26 cm
Sockel med nagg
765002
2020-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här