Skulptur Pierre Martin

Skulptur Pierre Martin
Skulptur Pierre Martin
Skulptur Pierre Martin
Skulptur Pierre Martin
Skulptur Pierre Martin
Skulptur Pierre Martin
Skulptur Pierre Martin
Skulptur Pierre Martin
Skulptur Pierre Martin
Skulptur Pierre Martin
Skulptur Pierre Martin
Skulptur Pierre Martin
Skulptur Pierre Martin
Skulptur Pierre Martin

Klubbat för:

8 200 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

PIERRE MARTIN (samtida): "Couple II", signerad PM, mässing på marmorsockel, höjd ca 55, bredd 26 cm

Kuntoraportti

Sockel med nagg

765002

Päivämäärä:

2020-04-30