Skulptur Pierre Martin
Klubbat för:
8 200 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
PIERRE MARTIN (samtida): "Couple II", signerad PM, mässing på marmorsockel, höjd ca 55, bredd 26 cm
Kuntoraportti
Sockel med nagg
765002
Päivämäärä:
2020-04-30