Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PIERRE MARTIN (samtida): Couple, signerad PM, mässing på marmorsockel, höjd ca 59, 19x13 cm
Sockel med nagg
765005
2020-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här