Skulptur Pierre Martin

Skulptur Pierre Martin
Skulptur Pierre Martin
Skulptur Pierre Martin
Skulptur Pierre Martin
Skulptur Pierre Martin
Skulptur Pierre Martin
Skulptur Pierre Martin
Skulptur Pierre Martin
Skulptur Pierre Martin
Skulptur Pierre Martin

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PIERRE MARTIN (samtida): Couple, signerad PM, mässing på marmorsockel, höjd ca 59, 19x13 cm

Sockel med nagg

765005

2020-04-30