Fabian Lundqvist ballerinor

Fabian Lundqvist ballerinor
Fabian Lundqvist ballerinor
Fabian Lundqvist ballerinor
Fabian Lundqvist ballerinor

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

FABIAN LUNDQVIST (1913-1989): Figurkomposition med kvinnor bärande korgar, signerad Fabian Lundqvist, olja på duk, 46x38 cm

Kuntoraportti

765013

Päivämäärä:

2020-04-26