Fabian Lundqvist ballerinor
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FABIAN LUNDQVIST (1913-1989): Figurkomposition med kvinnor bärande korgar, signerad Fabian Lundqvist, olja på duk, 46x38 cm
Kuntoraportti
765013
Päivämäärä:
2020-04-26