Fabian Lundqvist ballerinor

Fabian Lundqvist ballerinor
Fabian Lundqvist ballerinor
Fabian Lundqvist ballerinor
Fabian Lundqvist ballerinor

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FABIAN LUNDQVIST (1913-1989): Figurkomposition med vita hus, signerad Fabian Lundqvist, olja på duk, 38x46 cm

765014

2020-04-26