Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
HERDA, vägglampa "Diabolo", Nederländerna,1960-tal, lackerad aluminium och kromad metall, 2 ljuspunker, etikettmärkt, mått17x20x24 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad
765019
2020-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här