Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
800 SEK
GERHARD NORDSTRÖM (1925-2019): Parkmotiv, litografi, signerad G Nordström, ca 37x48 cm
Papper med fläckar, ej examinerad ur ram
765040
2020-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här