G. Ingemar Erixon, oljemåning

G. Ingemar Erixon, oljemåning
G. Ingemar Erixon, oljemåning
G. Ingemar Erixon, oljemåning
G. Ingemar Erixon, oljemåning
G. Ingemar Erixon, oljemåning
G. Ingemar Erixon, oljemåning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

INGEMAR ERIXON, samtida, "Motiv vid Lagonegro", olja på duk, signerad G J Erixon, baksida daterad 1992, mått ca 66x59 cm

Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt

765041

2020-05-06