Bordsur 18/1900-tal

Bordsur 18/1900-tal
Bordsur 18/1900-tal
Bordsur 18/1900-tal
Bordsur 18/1900-tal
Bordsur 18/1900-tal
Bordsur 18/1900-tal
Bordsur 18/1900-tal
Bordsur 18/1900-tal
Bordsur 18/1900-tal
Bordsur 18/1900-tal
Bordsur 18/1900-tal
Bordsur 18/1900-tal
Bordsur 18/1900-tal
Bordsur 18/1900-tal
Bordsur 18/1900-tal
Bordsur 18/1900-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSUR, 18/1900-tal, sannolikt Frankrike, antikiserande kvinna märkt Moreau, svart stensockel, svartemaljerad urtavla med otydlig text, guldfärgade romerska siffror, höjd ca 55, bredd 47 cm

Skador, nyckel saknas

765047

2020-04-30