Berndt Rune Jäverbrant
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
BERNDT RUNE JÄVERBRANT, (f. 1941) litografi, motiv: Från Djurgården, signerad och daterad Berndt Rune Jäverbrant -80, numrerad 236/360, bildmått ca 56x44 cm
Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt
Ej examinerad ur ram
765049
2020-04-30