Bord med stolar

Bord med stolar
Bord med stolar
Bord med stolar
Bord med stolar
Bord med stolar
Bord med stolar
Bord med stolar
Bord med stolar
Bord med stolar
Bord med stolar
Bord med stolar
Bord med stolar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD med STOLAR (5) 1900-talets slut, böjträ samt betad fanér, sitstar i svart konstskinn, ben i kromad metall, sitthöjd ca 46, bordets höjd 76 samt 84x84 cm

Fanérskada på bordet, bruks och åldersrelaterat slitage

765056

2020-04-27