Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BJÖRN JONSON (1903-1991), akvarell, djurmotiv, signerad Björn Jonson, i ram, bildmått ca 67x47 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage, ej examinerad ur ram
765062
2020-04-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner