Björn Jonson, akvarell

Björn Jonson, akvarell
Björn Jonson, akvarell
Björn Jonson, akvarell
Björn Jonson, akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BJÖRN JONSON (1903-1991), akvarell, djurmotiv, signerad Björn Jonson, i ram, bildmått ca 67x47 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage, ej examinerad ur ram

765062

2020-04-30