Felix Hatz oljemålning
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FELIX HATZ (1904-2000), olja på duk, komposition, "Mellan höst och vinter, förgylld ram, signerad Hatz, ca 135x93 cm
Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt
Slitage, repor och färgbortfall på ram
765071
2020-04-30