Felix Hatz oljemålning

Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FELIX HATZ (1904-2000), olja på duk, komposition, "Mellan höst och vinter, förgylld ram, signerad Hatz, ca 135x93 cm

Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt

Slitage, repor och färgbortfall på ram

765071

2020-04-30