Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR Karl-Johan, 1800-tal, höjd ca 115 cm, bredd 100 cm, djup 60 cm

nyckel ej original / fungerar ej, slitage, blekta partier

765081

2020-04-28