Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SCHATULL med bestick i nysilver, 1900-talets mitt, schatullet höjd ca 34 samt 60x48 cm
Bruks och åldersrelataret slitage, möjligen ej komplett
765085
2020-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här