Schatull

Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SCHATULL med bestick i nysilver, 1900-talets mitt, schatullet höjd ca 34 samt 60x48 cm

Bruks och åldersrelataret slitage, möjligen ej komplett

765085

2020-04-27