Osmo Eteläniemi,

Osmo Eteläniemi,
Osmo Eteläniemi,

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

OSMO ETELÄNIEMI (f.1932), litografi, signerad och daterad Osmo Eteläniemi - 83, numrerat 116/175, i ram, bildmått ca 49x39,5 cm

Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt

Ej examinerad ur ram

765086

2020-04-30