Pi Eriksson, litografi
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
800 SEK
PI ERIKSSON (f. 1946), litografi, motiv med katt, signerad Pi Eriksson, numrerad 197/210, daterad på baksida -77, mått ink.ram ca 66x55 cm
Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt
Ej examinerad ur ram
765092
2020-04-30