Berndt Wennström litografi
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERNDT WENNSTRÖM (född 1945), färglitografi, figurscen, signerad och daterad B Wennström -87, numrerad 30/260, bildmått ca 55x43 cm.
Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt
Ej examinerad ur ram
765095
2020-04-30