Berndt Wennström litografi

Berndt Wennström litografi
Berndt Wennström litografi

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945), färglitografi, figurscen, signerad och daterad B Wennström -87, numrerad 30/260, bildmått ca 55x43 cm.

Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt

Ej examinerad ur ram

765095

2020-04-30