Sidobord
Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
SIDOBORD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, skurna detaljer, bemålad samt bronserad, skiva i bemålat kakel signerad Tor Carlsson, höjd ca 57,5 samt 79x49 cm
Ingår i temaauktionen "Vårkänslor i ditt hem"
Sprickor i två av hörnen på kaklet
765117
2020-04-27