Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

SIDOBORD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, skurna detaljer, bemålad samt bronserad, skiva i bemålat kakel signerad Tor Carlsson, höjd ca 57,5 samt 79x49 cm

Ingår i temaauktionen "Vårkänslor i ditt hem"

Sprickor i två av hörnen på kaklet

765117

2020-04-27