Bordsur 1800-tal

Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSUR, 1800-tal, Frankrike, brons och mässing, marmor, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, nyckel samt pendel saknas, höjd ca 49 cm

Urtavla med skador, marmor med mindre nagg

765133

2020-04-30