Vulcain Cricket Armbandsur 1960-tal
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VULCAIN CRICKET, armbandsur, 1960-tal, doublé/stål, plexiglas, alarm, ref nr. 305018, kaliber 360, diam ca 35 mm
Bruksslitage. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAv garanterar ej funktionen.
765150
2020-05-03