Vulcain Cricket Armbandsur 1950-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

3 000 SEK

VULCAIN CRICKET, armbandsur, 1950-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, alarm, krona märkt V, serie nr. 303001, kaliber 120, diam ca 38 mm

Urtavla med patina. Glas med sprickor/ repor. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

765152

2020-05-03