Byrå 1700-tal

Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, senbarock, 1700-tal, trelådig, fanerad i valnöt samt ek, brännförgyllda beslag, höjd 83, 106x53 cm

Sprickor, fanérskador,

765167

2020-04-28