Vintrinskåp

Vintrinskåp
Vintrinskåp
Vintrinskåp
Vintrinskåp
Vintrinskåp
Vintrinskåp
Vintrinskåp
Vintrinskåp
Vintrinskåp
Vintrinskåp
Vintrinskåp
Vintrinskåp

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR med vitrinöverdel, 1800-tal, fanérad i med valnöt, belsag i mässing, hyllplan i glas, 195, 60x46 cm

Slitage, fanérskador

765170

2020-04-28