Hans Walter Sundberg oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS WALTER SUNDBERG (1922-2004): "Aningar", signerad H W Sundberg, olja på duk, 69x91 cm

765173

2020-04-27